24.8 C
Lefkoşa
Perşembe, Mayıs 30, 2024

Yeniden uyuşturucu ile yakalanan sabıkalı bu kez cezaevine gitti

Must Read

Lefkoşa’da evinde hint keneviri ve sentetik cannabinoid türü uyuşturucu maddeler ile yakalanan Barışcan Deliceırmak, benzeri sabıkaları ve davalarının bulunması nedeni ile yargılanmayı tutuklu bekleyecek.

Lefkoşa’da Narkotik polisinin düzenlediği operasyonda evinde 5 gram hint keneviri türü uyuşturucu madde ve 45 miligram tütünle karışık sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde ile yakalanan Barışcan Deliceırmak hakkındaki polis soruşturması tamamlandı.

Zanlı, “Kanunsuz  uyuşturucu madde alma ve tasarruf” suçlamaları ile bugün yeniden Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nde yargıç karşısına çıkarıldı.

Zanlının, benzeri sabıkları ve Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargı aşamasında olduğu benzeri davaları olduğu süre içerisinde aynı suçları işlemeye devam ettiği için yargılanmayı ceza evinde beklemesine karar verildi.

Mahkeme, zanlı Deliceırmak’ın 45 günü geçmemek koşulu ile yargılanıncaya dek hükümsüz tutuklu olarak  cezaevine gönderilmesine karar verdi.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Tatar: Egemen eşitliğimiz kabul edilirse müzakerelerin başlama ve başarıya ulaşma şansı artar

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs sorununda müzakere yolu ile bir anlaşmadan yana olduğunu vurgulayarak, Kıbrıs Türk tarafının egemen eşitliğinin kabul...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img