18.9 C
Lefkoşa
Pazar, Haziran 4, 2023

Yeniden uyuşturucu ile yakalanan sabıkalı bu kez cezaevine gitti

Must Read

Lefkoşa’da evinde hint keneviri ve sentetik cannabinoid türü uyuşturucu maddeler ile yakalanan Barışcan Deliceırmak, benzeri sabıkaları ve davalarının bulunması nedeni ile yargılanmayı tutuklu bekleyecek.

Lefkoşa’da Narkotik polisinin düzenlediği operasyonda evinde 5 gram hint keneviri türü uyuşturucu madde ve 45 miligram tütünle karışık sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde ile yakalanan Barışcan Deliceırmak hakkındaki polis soruşturması tamamlandı.

Zanlı, “Kanunsuz  uyuşturucu madde alma ve tasarruf” suçlamaları ile bugün yeniden Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nde yargıç karşısına çıkarıldı.

Zanlının, benzeri sabıkları ve Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargı aşamasında olduğu benzeri davaları olduğu süre içerisinde aynı suçları işlemeye devam ettiği için yargılanmayı ceza evinde beklemesine karar verildi.

Mahkeme, zanlı Deliceırmak’ın 45 günü geçmemek koşulu ile yargılanıncaya dek hükümsüz tutuklu olarak  cezaevine gönderilmesine karar verdi.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Fikri Ataoğlu: “Kapalı Maraş adımı doğru yorumlanmalı”

Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Kapalı Maraş’ın gerek ülke turizmi, gerekse ülke ekonomisi için önemli olduğunu söyledi. Kıbrıs Türk...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img